Skip to main content

Aby uzyskać dostęp do pozostałych działów forum zaloguj się.

Autor Wątek: Zgłaszam się na stanowisko

W

Wetter

Zgłaszam się na stanowisko
OP: 05 Października 2020, 16:59:41 pm
Dzień dobry państwu! Jak widzę po liczbie napisanych postów nikt z weteranów forum onanizm nie napisał jeszcze nic. Pewnie nawet nie widzą, że taka strona istnieje  ;D
  • IP logged

a
  • *****
  • Administrator
  • Jr. Member
  • Wiadomości: 76
Zgłaszam się na stanowisko
#1: 05 Października 2020, 19:42:33 pm
Witam na pokładzie! zobaczymy, może z czasem forum pojawi się w googlach i będzie tu nas więcej. A ty skąd dowiedziałeś się o tej stronie?
  • IP logged

W

Wetter

Zgłaszam się na stanowisko
#2: 05 Października 2020, 19:47:37 pm
Ktoś napisał adres w komentarzach na stronie nadopaminie.pl - siedliska wariatów NoFapowców
  • IP logged

r
  • ***
  • Full Member
  • Wiadomości: 158
Zgłaszam się na stanowisko
#3: 05 Października 2020, 21:59:18 pm
Ja również dowiedziałem się z nadopaminie.pl
Też pomyślałem, żeby zapytać się tam o forum onanizm.pl i ktoś mnie uprzedził.
  • IP logged

W

Wetter

Zgłaszam się na stanowisko
#4: 06 Października 2020, 16:25:54 pm
O proszę, romi nawet nas znalazł. To jest już trzech

swoją drogą to domena onanizm.pl jest na sprzedaż https://www.aftermarket.pl/domena/onanizm.pl/
  • IP logged

a
  • *****
  • Administrator
  • Jr. Member
  • Wiadomości: 76
Zgłaszam się na stanowisko
#5: 06 Października 2020, 20:32:02 pm
Tak, domena onanizm jest na sprzedaż, cena wywoławcza to 10000zł :) Witaj Romi, odezwę się na priv jeśli coś takiego tu istnieje :P
  • IP logged

r
  • ***
  • Full Member
  • Wiadomości: 158
Zgłaszam się na stanowisko
#6: 06 Października 2020, 21:32:06 pm
O proszę, romi nawet nas znalazł. To jest już trzech

Dzięki za powitanie. Chociaż osobiście do "weteranów forum" bym się nie zaliczył.
  • IP logged

W

Wetter

Zgłaszam się na stanowisko
#7: 07 Października 2020, 08:20:43 am
Tak, domena onanizm jest na sprzedaż, cena wywoławcza to 10000zł :)
To pewna informacja tj. czy właściciel napisał gdzieś konkretnie taką sumę? Na aftermarkecie widnieje tylko "do negocjacji".
  • IP logged

a
  • *****
  • Administrator
  • Jr. Member
  • Wiadomości: 76
Zgłaszam się na stanowisko
#8: 07 Października 2020, 09:31:27 am
Taka cena minimalna wyskoczyła przy próbie zalicytowania. Nie wiadomo czy sprzedaje ktoś powiązany z tamtym forum, czy może domena nie została opłacona i ktoś inny ją przejął co się często zdarza.
  • IP logged

W

Wetter

Zgłaszam się na stanowisko
#9: 07 Października 2020, 17:22:00 pm
Domena jest opłacona bodaj do kwietnia 2021, a że opłaca się na rok do przodu to zakładam, że ma ją osoba powiązana z forum
  • IP logged

S

Selsin

Zgłaszam się na stanowisko
#10: 07 Października 2020, 21:42:17 pm
Cześć, gdy forum znikło, domena była ważna bodajże do października b.r.
  • IP logged

a
  • *****
  • Administrator
  • Jr. Member
  • Wiadomości: 76
Zgłaszam się na stanowisko
#11: 12 Października 2020, 19:26:12 pm
Dodałem funkcję kalendarza, w którym użytkownicy mogą zaznaczać sobie gorsze i lepsze dni - link w menu forum oraz tu: http://www.forum-onanizm.pl/kalendarz. Gdyby coś nie działało jak należy proszę o kotakt na priv.
  • IP logged

A

Anon

Zgłaszam się na stanowisko
#12: 16 Października 2020, 19:02:48 pm
Czy ktoś wie co tak naprawdę stało się z forum? Czy zachowała się baza danych? Ktoś ma kontakt z Sinn3rem?
Już jakiś czas temu była próba/propozycja zamknięcia forum, wiele osób zgłosiło się wtedy do pomocy, ale admini niespecjalnie chcieli gadać ze zwykłymi użytkownikami. Moderatorzy oświadczyli tylko, że forum zostało uratowane.. super, ale jak widać nie było żadnego planu zapasowego.
Wirus? Brak backupu? Ktoś umarł? Można tylko zgadywać... Szkoda, bo była tam ogromna baza wiedzy i wydatna pomoc dla nowych. Mi to ryba, ale dla nowych "braci w nałogu" tragedia.
  • IP logged

r
  • ***
  • Full Member
  • Wiadomości: 158
Zgłaszam się na stanowisko
#13: 16 Października 2020, 21:55:06 pm
Dokładnie tak samo to widzę. My już tam swoje przeczytaliśmy. Ale "nowe" osoby nie będą miały gdzie zgłębić problem. Ba, nawet nie będą miały gdzie dowiedzieć się, że to jest problem.
Przyznam, że nawet nie wiem, kto był moderatorem i administratorem tamtego forum. Ale to przykra sprawa, gdy tak nagle z dnia na dzień i bez żadnego uprzedzenia.
  • IP logged

M
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 1
Zgłaszam się na stanowisko
#14: 30 Października 2020, 11:30:25 am
Witam wszystkich cieszę się że oranizujecie forum na nowo uważam że jest niezwykle potrzebne. Pozdrawiam!
  • IP logged