Skip to main content

Aby uzyskać dostęp do pozostałych działów forum zaloguj się.

Autor Wątek: Pas cnoty

O
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 1
Pas cnoty
OP: 21 Lutego 2021, 10:09:23 am
Co myślicie żeby kupić sobie pas cnoty w celu walki z masturbacją? I najważniejsze co jeśli zgubię klucz
  • IP logged

  • ***
  • Full Member
  • Wiadomości: 138
  • Obcy stali się moimi najbliższymi przyjaciółmi.
Pas cnoty
#1: 21 Lutego 2021, 10:38:53 am
Problem leży w tobie, a nie w ręce którą wkładasz do majtek. Gościu nie chcę przekraczać granic, lecz jak będziesz chciał to i pas cnoty nie ochroni Cię przed masturbacja. Systematyczna kontrola, przemyslone działanie, analiza upadków to jest lepsze bo prawda jest okrutna jeszcze sobie krzywdę zrobisz, i powiesz: dość a takie rzeczy to wg mnie nie służą do powstrzymania się ale urozmaicenia sobie życia erotycznego. I wtedy będziesz nadrabiał stracony czas w abstynencji maratonami, bo chodź nie mastrubowales się fizycznie to myślami o tym krążyłes.
  • IP logged
« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2021, 11:03:51 am wysłana przez Azor »

f
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 38
Pas cnoty
#2: 21 Lutego 2021, 14:46:47 pm
Co myślicie żeby kupić sobie pas cnoty w celu walki z masturbacją? I najważniejsze co jeśli zgubię klucz

Nie chcę urazić nikogo, ale czy to pytanie jest na serio?:)
  • IP logged

M

MrMarcPL

Pas cnoty
#3: 21 Lutego 2021, 15:08:05 pm
co jeśli zgubię klucz
Jak mawiał mój dziadek "ile byś g**no zakrywał ręką to i tak Ci wylezie między palcami", także w tym przypadku będzie podobnie więc się o klucz nie martw
  • IP logged

A
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 4
Pas cnoty
#4: 09 Marca 2021, 14:12:31 pm
Jestem przeciw, sto razy przeciw, choć myślę że to pytanie nie na serio.
Pas cnoty to erotyczna zabawka, by obsesyjnie myśleć o seksie. Cel odwrotny do tego co chcemy.
  • IP logged