Skip to main content

Aby uzyskać dostęp do pozostałych działów forum zaloguj się.

Autor Wątek: WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM

  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 46
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#30: 16 Października 2023, 20:18:52 pm
skoro wszyscy starzy forumowicze się witają, to i ja się przywitam :)
Miłego wieczorku ;)
  • IP logged

  • ***
  • Full Member
  • Wiadomości: 188
  • Obcy stali się moimi najbliższymi przyjaciółmi.
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#31: 16 Października 2023, 22:05:15 pm
Cześć Madzia dobrze że jesteś ☺️
  • IP logged

  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 46
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#32: 18 Października 2023, 09:53:56 am
i wzajemnie, Azor!!
  • IP logged

  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 4
  • do ut des
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#33: 24 Stycznia 2024, 23:43:01 pm
i ja!
  • IP logged

P
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 2
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#34: 16 Lutego 2025, 12:48:26 pm
Hej. I ja się przywitam, chociaż być może nikt mnie nie pamięta ze starego forum bo mało pisałem postów, jednak bardzo dużo czytałem i forum dawało mi niesamowicie dużo wsparcia, podnosiło na duchu, powodowało że nie czułem się sam w tym w tej walce. Jednak teraz mam wrażenie że to forum jest na w pół martwe (?), widzę że jest tutaj bardzo mały ruch, ostatnie posty są sprzed miesięcy - wielka szkoda, bo stare forum czyniło naprawdę wiele dobra. Może to jakiś znak czasów, że wszyscy siedzą tylko na tym facebooku, instagramie, a fora tematyczne czy pomocowe - po prostu umierają... Słuchajcie, brakuje mi możliwości stałego kontaktu z osobami które podejmują walkę. Może jakaś wspólna konwersacja na whatsappie? (nie wiem czy da się to zrobić anonimowo?). No w każdym razie chciałbym się zameldować :) Oby to forum ożyło!!! Pozdrawiam!
  • IP logged
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2025, 12:50:18 pm wysłana przez Paco »

  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 6
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#35: 01 Marca 2025, 10:41:43 am
Cześć i czołgiem  :) Jaki nostalgiczny wątek. Trochę takie odpisywanie komuś kto pisał tygodnie czy miesiące temu przypomina zostawianie wiadomości w kapsule czasu. Ktoś to kiedyś odkopie, wpadnie w zadumę, i pokiwa głową wydychając: kiedyś to było...  ;D
  • IP logged

K
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 1
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#36: 09 Kwietnia 2025, 10:33:28 am
Cześć też byłem na dawnym forum to był pierwszy raz kiedy zacząłem szukać pomocy, wtedy bardzo mi to forum pomagało w np.abstynencji . Też mi brakuje starego forum pamiętam też że na tamtym forum znalazłem streszczenie książki od nałogu do miłości Patrick carnes . Jeśli ktoś z was ma to streszczenie proszę o udostępnienie 🙏
  • IP logged

  • ****
  • Sr. Member
  • Wiadomości: 414
    • Pornoholizm.pl - książki o uzależnieniu seksualnym
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#37: 09 Kwietnia 2025, 10:40:56 am
@Kamil21
Ta książka jest już przestarzała i nie nie warto się nią kierować. Przez ostatnie 35 lat podejście do leczenia seksoholizmu mocno się zmieniło - warto sięgnąć po nowe publikacje.
  • IP logged

S
  • *
  • Newbie
  • Wiadomości: 8
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#38: 11 Marca 2026, 18:09:11 pm
Cześć,

jestem studentką i piszę pracę magisterską dotyczącą kompulsywnych zachowań seksualnych oraz uzależnienia od pornografii i seksu. Bardzo zależy mi na zrozumieniu doświadczeń osób, które mierzą się z takim problemem, dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w moim badaniu.

Ankieta jest w pełni anonimowa, nie zbiera żadnych danych pozwalających na identyfikację. Odpowiedzi będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych w pracy magisterskiej. Wypełnienie zajmuje około kilka minut.

Temat jest dla mnie ważny również dlatego, że w przyszłości chciałabym rozwijać się w kierunku psychoseksuologii i pracy z osobami zmagającymi się z uzależnieniami seksualnymi, dlatego każda odpowiedź naprawdę bardzo mi pomoże.

Jeśli masz doświadczenie z problemem kompulsywnego seksu, pornografii lub trudności z kontrolą zachowań seksualnych, będę ogromnie wdzięczna za udział.

Link do ankiety:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLIwVPe-ltKXBVj2PNws78cVGzUz9yD-ZKZRAH9ubggy4tfA/viewform?usp=header
  • IP logged

  • ***
  • Full Member
  • Wiadomości: 103
WIELKA SZKODA, ŻE NIE MA STAREGO FORUM
#39: 14 Marca 2026, 23:22:58 pm
strach cokolwiek przekazać takiej "studentce" 
  • IP logged